O značce Kuberg

 • Kde se Kuberg vyrábí?
  Všechny motocykly Kuberg jsou vyráběny v České republice. Firma Kuberg se zavázala k vývoji motocyklů, které splňují nejvyšší technické standardy kvality, výkonu a spolehlivosti. Všechny motocykly Kuberg  jsou navrženy a vyrobeny dle vývojového oddělení a jsou sestaveny v závodě s použitím vlastních dílů, nebo dílů určených speciálně pro jejich výrobky. Tím je zajištěno, že všechny produkty firmy Kuberg odpovídají jejich poslání – vytvořit vysoce výkonné elektrické motorky, které poskytují obrovskou sílu, velký točivý moment a bezkonkurenční zrychlení. Při výrobě je zajištěno použití vysoce kvalitních materiálů a profesionální montáž.
  Zavřít
 • Kde mohu koupit motocykl Kuberg?
  Váš Kuberg si můžete koupit v naší prodejně v Brně – viz. kontakty. Můžete si ho také u nás objednat a přijde Vám přepravní firmou, nebo nás jednoduše kontaktujte s Vaším přáním.
  Zavřít
 • Kde mohu koupit náhradní díly pro motocykly Kuberg?
  Náhradní díly pro Váš motocykl Kuberg si můžete zakoupit, či objednat u nás.
  Zavřít
 • Kde mohu vyzkoušet jízdu na motorce Kuberg?
  Motorku si můžete zapůjčit domů, nebo se domluvit na krátké zkušební jízdě. Naše firma má pro tento účel k dispozici zkušební motorky.
  Zavřít

Všechny otázky

Záruka & technika

 • Jaká je záruka na motocyklech Kuberg?
  Všechny motocykly Kuberg mají 3-měsíční záruku výrobce na vady materiálu a zpracování.
  Zavřít
 • Jaké případy vedou ke zrušení záruky?
  Výměna nebo demontáž elektrické součástky, baterie a motoru. Tyto části jsou velmi důležité pro správnou funkci a výkon vašeho motocyklu Kuberg a neměly by být upraveny, odstraněny nebo demontovány. Taktéž se Vaše záruka nevztahuje na případné mechanické závady, závady způsobené nesprávným používáním, nebo nedostatkem řádné údržby.
  Zavřít
 • Musím kvůli záruční opravě přivézt svůj motocykl Kuberg zpět do obchodu, kde jsem jej koupil?
  Ne. Můžete přivézt svůj motocykl Kuberg k jakémukoliv autorizovanému prodejci Kuberg.
  Zavřít
 • Provede-li údržbu mého motocyklu někdo jiný než dealer Kuberg, bude moje záruka neplatná?
  Ne, je-li údržba prováděna správně. Jediný způsob, jak bude ovlivněna vaše záruka je, pokud jsou mechanické poruchy nebo závady způsobeny nesprávným používáním, nebo nedostatkem řádné údržby.
  Zavřít
 • Kde získám veškeré potřebné informace k technice a ovládání motocyklu?
  Při koupi každého motocyklu Kuberg obdržíte uživatelský manuál, ve kterém je detailní popis veškeré techniky a ovládání Vašeho motocyklu.
  Zavřít

Všechny otázky

Bezpečnost a jízda na motorce

 • Bezpečnost a jízda na motorce
  Vždy používejte ochranné pomůcky, zejména vysoce kvalitní homologovanou helmu, ochranu očí, ochranné oděvy (motokrosové kalhoty, dres, kombinéza),  chrániče loktů, hrudníku, páteře a kolen, trialové nebo motokrosové boty – pevné kožené boty, rukavice vyrobené z odolného materiálu proti roztržení (textil, kůže nebo z kevlaru). Nenoste volné oblečení, protože se může zachytit do kol, řetězu, ovládacích prvků nebo stupaček. Nenoste boty s tkaničkami, protože by se též mohly zachytit do řetězu nebo kola motocyklu a vést k vážnému zranění.
  Zavřít
 • Mohu na motocyklu jezdit ve dvou lidech?
  Ne, motocykly Kuberg jsou navrženy pouze pro jednoho jezdce. Při jízdě se spolujezdcem může dojít k přetížení motocyklu a jeho poškození.
  Zavřít
 • Kde mohu jezdit na motorce Kuberg?
  Kuberg motocykly jsou určeny pouze pro použití v terénu, či na uzavřených silničních tratích. Kupující, vlastník, nebo jezdec tohoto motocyklu je přímo zodpovědný za znalost a dodržování všech zákonů, týkajících se použití tohoto motocyklu.
  Zavřít
 • Může počasí ovlivnit výkon při jízdě mého motocyklu Kuberg?
  Uvědomte si prosím, že potřebná vzdálenost k zastavení motocyklu na mokrém povrchu se může zdvojnásobit či ztrojnásobit v porovnání se suchým povrchem. Proto je nutné jezdit pomaleji, předvídat veškeré okolnosti a brzdy používat dříve. Také mějte prosím na paměti, že chladné počasí by mohlo negativně ovlivnit baterii snížením maximálního výkonu. Tato reakce je normální pro elektrické motocykly a nevyžaduje údržbu ani zvláštní servis.
  Zavřít

Všechny otázky

Legislativa & předpisy

 • Je můj motocykl Kuberg legální pro použití na silnici?
  Motocykly Kuberg jsou určeny pro použití v terénu nebo na uzavřených silničních tratích.
  Zavřít
 • Musím si motorku registrovat, či jiným způsobem přihlásit k provozu?
  Ne, nemusíte. Motocykl je určen pro jízdu mimo pozemní komunikace.
  Zavřít